Rólunk

Logisztikai munkatárs

 Feladatok:

  • Beszállítói ajánlatok bekérése
  • Szállítórendelések elkészítése és nyomon követése
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás (magyarul és angolul)
  • Garanciális ügyintézés
  • Kapcsolattartás: külső raktárral, gazdasági csoporttal, projektvezetővel, ügyfélmenedzserrel, pre-sales-el
  • Fuvarszervezés
  • Leltározás
  • Riportok és statisztikák készítése, eseti és rendszeres jelleggel
  • A kereskedelmi szervezet támogatása ajánlatok, szerződések előkészítésében
  • Eseti jelleggel ügyfélkapcsolati feladatok

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Minimum 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Magas fokú felelősségérzet ügyfeleink és szolgáltatás minőségünk iránt
  • Üzleti folyamatok pontos ismerete, betartása és esetenként betartatása
  • MS Office eszközök magas szintű ismerete
  • Kitartás, terhelhetőség
  • Fejlődésre, tanulásra való nyitottság és elkötelezettség
  • Pozitív életszemlélet, nyitott személyiség, önállóság
  • Angol nyelv alapszintű szóbeli és írásbeli ismerete

Előnyt jelent:

Gazdálkodási ismeretek

Amit kínálunk:

  •  Stabil, versenyképes alapjövedelem és ösztönző rendszer
  • Kiemelkedő munkakörülmények
  • Céges telefon, laptop biztosítása
  •  Fejlődési lehetőség
  • Alkalmanként otthoni munkavégzés lehetősége
  • Tapasztalt, jó hangulatú csapat, humán központú vezetők

A pályázat során kérjük:

  • magyar nyelvű önéletrajz elküldését, havi bruttó bérigény megjelölésével

Munkavégzés helye: 1138 Budapest, Váci út 117-119.

* kötelező mezők