Rólunk

Senior Front-End fejlesztő

Az Enterprise Group az innovatív informatikai és infokommunikációs megoldások egyik vezető hazai rendszerintegrátora, Innovation Center üzletágába Senior Front-End fejlesztő munkatársat keres.

Feladatok

  • Enterprise szintű rendszer felhasználói felületének fejlesztése
  • Front-End oldali Unit és End-to-End tesztek írása
  • Aktív részvétel a különböző fejlesztési, tervezési fázisokban
  • Együttműködés a fejlesztőkkel agilis csapatban

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 év Angular2 fejlesztő tapasztalat
  • Typescript nyelv ismerete
  • Magabiztos tudás modern webfejlesztés területen
  • GIT verziókövető rendszer ismerete
  • Unit tesztek ismerete
  • Agilis, proaktív hozzáállás
  • Nyitottság új ismeretek elsajátítására
  • Kreativitás, magas szintű önállóság
  • Jó analitikus és problémamegoldó képesség

Előny

  • Bioinformatika területén szerzett ismeretek
  • REST API fejlesztési tapasztalat
  • CI/CD ismeret és tapasztalat
  • Felhasználói felület tervezési tapasztalat
  • Informatikai szakmai angol nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Állandó továbbképzések, fejlesztések, fejlődési lehetőség
  • Dinamikus csapat
  • Kulturált és korszerű munkakörülmények
  • Home office lehetősége, illetve modern irodai környezet
  • Korszerű technikai eszközök, fejlesztői környezet
  • Tervszerű munkavégzés, közösen meghatározott célok
  • Nagyfokú önállóság
  • Versenyképes fizetés
  • Okostelefon, adatelőfizetéssel

Munkavégzés helye: Szeged

* kötelező mezők