Rólunk

Medior C# fejlesztő

Feladatok

  • Egészségügyi rendszer backend fejlesztése C# - .Net Framework és .Net Core
    környezetben
  • Unit és integrációs tesztek írása, együttműködés a tesztelőkkel
  • Aktív részvétel a különböző fejlesztési, tervezési fázisokban
  • Együttműködés a fejlesztőkkel agilis csapatban

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség/egyenértékű tapasztalat
  • Legalább 5 év .Net fejlesztő tapasztalat
  • Magabiztos tudás .Net, C#, MS SQL területen
  • .Net Framework és .Net Core fejlesztési tapasztalatok
  • Agilis, proaktív hozzáállás
  • Nyitottság új ismeretek elsajátítására
  • Kreativitás, magas szintű önállóság
  • Jó analitikus és problémamegoldó képesség
  • Verziókövető rendszer ismerete GIT vagy SVN

Előny

  • Egészségügyi informatika területén szerzett ismeretek
  • Unit és integrációs tesztek írásában szerzett tapasztalatok
  • PHP, Xamarin környezetben szerzett munka tapasztalatok
  • Phyton és CI/CD (Gitlab) ismerete és tapasztalat
  • WEB API fejlesztési és üzemeltetési tapasztalatok

Amit kínálunk

  • Állandó továbbképzések, fejlesztések, fejlődési lehetőség
  • Családias hangulat és csapatépítők (irodában szünetekben csocsó partik)
  • Kulturált és korszerű munkakörülmények
  • Home office lehetősége, illetve modern irodai környezet
  • Korszerű technikai eszközök, fejlesztői környezet
  • Tervszerű munkavégzés, közösen meghatározott célok
  • Nagyfokú önállóság
  • Versenyképes fizetés

* kötelező mezők