Rólunk

Értékesítés támogatási és marketing munkatárs

Feladatok:

  • Árajánlatok, szerződések és egyéb iratok elkészítése és nyilvántartása vezetők, ügyfélmenedzserek útmutatásai alapján
  • Az Üzletághoz beérkező hivatalos dokumentumok adminisztrálása
  • Kollégákkal napi szintű kapcsolattartás, egyeztetés
  • Szerződött ügyfeleink telefonos és e-mailes igénybejelentésének kezelése
  • Igénybejelentések jegykezelő rendszerben történő adminisztrációja
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, tájékoztatás az elvégzett munka státuszáról
  • Kapcsolódó üzletági folyamatok megismerése, szükség esetén helyettesítés
  • Üzletági rendezvények megszervezése, szükséges egyeztetések lefolytatása
  • Marketing dokumentációk, prezentációk, megjelenések elkészítése, frissítése
  • Marketing események riportolása a gazdasági osztály irányában

Elvárások:

  •  Középfokú végzettség
  • Gazdálkodási ismeretek
  • Minimum 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Jó kapcsolatteremtő és kapcsolatépítő képesség
  •  Magas szintű önállóság, pontosság és proaktivitás
  •  Kiemelkedő kommunikációs, együttműködési és szervezési készség
  • Üzleti folyamatok pontos ismerete, betartása és esetenkénti betartatása
  • MS Office eszközök magas szintű ismerete
  • Kitartás, terhelhetőség
  • Fejlődésre, tanulásra való nyitottság és elkötelezettség
  • Pozitív életszemlélet, nyitott személyiség, csapatmunka igénye
  • Angol nyelv alapszintű szóbeli és írásbeli ismeret

Előnyt jelent

  •  Felsőfokú végzettség, vagy megkezdett felsőfokú tanulmányok
  • Marketing ismeretek (alapszintű rendezvény szervezés)

Amit kínálunk:

  • Stabil, versenyképes alapjövedelem és ösztönző rendszer
  • Kiemelkedő munkakörülmények
  •  Céges telefon, laptop biztosítása
  • Fejlődési, előlépési lehetőség
  • Tapasztalt, jó hangulatú csapat, humán központú vezetők

Letöltés

Kérjük, töltse ki az űrlapot a szakmai anyag letöltéséhez.

* kötelező mezők