Rólunk

PLM mérnök – konzulens munkatárs

Feladatok:

  • az ügyfelek vállalati (tervezés, gyártás, stb.) folyamatainak felmérése
  • az ügyfelek folyamatainak implementálása a PLM rendszerbe (Teamcenter)
  • szoftvertelepítések (IT feladatok elvégzése)
  • bemutatók tartása PLM rendszer funkciói témakörében
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel a bevezetésnél és támogatásnál
  • az ügyfelek betanítása, továbbképzése

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • angol nyelv közép szintű ismerete írásban és szóban
  • nyitottság az új technológiák, új munkamódszerek irányában
  • önállóság, kreativitás, proaktivitás, pozitív életszemlélet
  • tervszerű, tudatos, önálló munkavégzésre törekvés
  • tanulásra való nyitottság
  • jó kommunikációs képesség
  • Windows (10) desktop operációs rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • fiatal, dinamikus, támogató csapat
  • kulturált munkakörülmények, tervszerű munkavégzés, nagyfokú önállóság
  • otthoni munkavégzés lehetősége
  • folyamatos képzések, fejlődési lehetőség, vezető technológiákhoz való hozzáférés
  • versenyképes alapjövedelem és incentive juttatás
  • mobiltelefon
  • workstation laptop
  • önismereti tréningek
  • rendszeres csapatépítő rendezvények

Előnyt jelent:

  • tapasztalat PDM/PLM rendszerek használatában /bevezetésében
  • tapasztalat ERP rendszerek bevezetésében/használatában
  • Microsoft Office (O365) ismerete
  • Windows Server operációs ismerete
  • MS SQL Server ismerete
  • objektumorientált programozási paradigma ismerete
  • alap programozási ismeretek (Visual Basic (.NET) vagy C# vagy C++ vagy Java)
  • prezentációs gyakorlat

* kötelező mezők