Rólunk

DevOps Engineer

Feladatok

  • Enterprise szintű rendszerekhez infrastruktúra tervezésének támogatása.
  • Fejlesztők és üzemeltetők harmonikus együttműködésének támogatása.
  • Fejlesztői és üzemeltetési környezet folyamatos fejlesztése.
  • CI / CD megtervezése és fejlesztése.
  • Együttműködés agilis fejlesztői csapattal.

Elvárások

  • Szakirányú vagy műszaki felsőfokú végzettség
  • Legalább 2 év DevOps tapasztalat
  • Virtualizáció és konténerizáció területen szerzett tapasztalatCI/CD automatizálási tapasztalat (Jenkins, Gitlab, Bamboo, stb.)
  • Üzemeltetési-támogatási tapasztalatok
  • Cloud Native -, DevOps-, CI/CD szemléletek gyakorlati ismerete
  • Linux, Git, Container orchestration ismeretek
  • Configuration management tapasztalat (Ansible, Puppet, Chef, stb.)
  • Shell scripting és/vagy Python programozási tapasztalat
  • Scrum módszertan ismerete, agilis, proaktív hozzáállás
  • Nyitottság új technológiák megismerésére és elsajátítására
  • Kreativitás, magas szintű önállóság, jó problémamegoldó képesség, precizitás
  • Jó kommunikáció és csapatszellem

Előny

  • Adatbáziskezelő rendszerek és SQL ismeretek
  • Privát és hibrid felhő fejlesztési és építési tapasztalat
  • AWS, Google Cloud vagy Azure ismeret
  • Docker, Kubernetes, Helm ismeret
  • JVM, Maven ismeretek
  • IoT platformok ismerete
  • Informatikai szakmai angol nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Home Office lehetőség, akár vidéki munkavégzéssel
  • Stabil, innovatív magyar vállalat, rugalmas, humánus munkáltatói hozzáállás
  • Érdekes, innovatív fejlesztési terület: IoT, Big Data, Ipar 4.0
  • Dinamikus és jó hangulatú csapatmunka
  • Kulturált és korszerű munkakörülmények A+ kategóriás irodaházban
  • Korszerű technikai eszközök, agilis fejlesztői környezet, tervszerű munkavégzés, közösen meghatározott célok alapján
  • Állandó továbbképzések, fejlesztések, fejlődési lehetőség
  • Segítő és támogatói légkör, csapatépítő programok
  • Versenyképes fizetés, laptop és okostelefon adatelőfizetéssel

Lokáció

  • Budapest XIII., Váci Greens irodaház

* kötelező mezők