Rólunk

Szoftvertesztelő

Az Enterprise Group az innovatív informatikai és infokommunikációs megoldások egyik vezető rendszerintegrátora, eHealth üzletágába keres HIS rendszerének (EMMA) tesztelésére munkatársat.

Feladatok

  • Tesztesetek kidolgozása és végrehajtása
  • Teszteredmények dokumentálása és kiértékelése
  • Folyamatos tájékoztatás a feladatok állapotáról
  • Hibajegyek kezelése
  • Hibajelentések elkészítése és feldolgozása
  • Hibák feltárása, elemzése, dokumentálása
  • Felhasználókat támogató feladatok alapszintű ellátása
  • Folyamatos kommunikáció, szoros együttműködés a fejlesztőkkel, szoftver konzulensekkel és az ügyfelekkel
  • Csapatmunkában való aktív részvétel
  • Részvétel termékbemutatókon, prezentációkon, ügyfélrendezvényeken
  • Felhasználói dokumentációk készítése és aktualizálása
  • Részvétel az ügyfelek számára nyújtott felhasználói oktatások szervezésében és megvalósításában

Elvárások

  • Középfokú szakirányú (informatikai vagy informatikai-egészségügyi) végzettség
  • Tervszerű, tudatos munkavégzés
  • Precizitás, megbízhatóság, pontosság, jó kommunikáció
  • Önállóság, kreativitás
  • Pozitív életszemlélet, empátia
  • Felelősségtudat és a társadalmi értékek iránti elkötelezettség
  • Fejlődésre, tanulásra való nyitottság

Előny

  • Alkalmazás-támogató szakmai tapasztalat
  • Egészségügyi ellátó szektorban szerzett tapasztalat
  • Adatbázis kezelésben szerzett jártasság (MSSQL, Firebird)
  • "B" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Állandó továbbképzések, fejlesztések, fejlődési lehetőség
  • Megújuló, összeszokott, dinamikus csapat
  • Kulturált és korszerű munkakörülmények
  • Tervszerű munkavégzés, közösen meghatározott célok
  • Nagyfokú önállóság
  • Versenyképes fizetés
  • Okostelefon, adatelőfizetéssel

* kötelező mezők