Rólunk

Solution sales manager

Az ipari szoftverek (CAD/CAM/PLM) meghatározó hazai rendszerintegrátora

Solution sales manager munkatársat keres!

Feladatok:

  • a Siemens digitális ipari folyamatokat támogató szoftver portfoliójának értékesítése (TeamCenter, Preactor)
  • marketing kampányok értékesítői támogatása
  • megoldás-központú árajánlatok készítése és képviselete
  • új ügyfelek felkutatása és akvirálása közép és nagyvállalati szegmensben
  • tárgyalások lebonyolítása, kapcsolati háló naprakész ismerete és ápolása
  • bemutatók szervezése tervezési és digitális ipari folyamatok témakörében
  • piaci igények és ügyfélkör igényeinek folyamatos monitorozása
  • szerződések kötése, a pozícióhoz tartozó jelentési és adminisztratív feladatok ellátása
  • alapfokú pre-sales tevékenység, megoldások pozicionálása

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség – villamos vagy gépészmérnök
  • több éves értékesítői tapasztalat
  • angol nyelv kommunikáció szintű aktív ismerete
  • digitális ipari folyamatok és informatikai fogalmak ismerete
  • nyitottság az új technológiák, új munkamódszerek irányába
  • önállóság, kreativitás, proaktivitás, pozitív életszemlélet
  • tervszerű, tudatos munkavégzésre való törekvés
  • prezentációs gyakorlat
  • jó kommunikációs képesség
  • magas fokú elhivatottság
  • B kategóriás vezetői engedély
  • csapatmunkában való részvétel

Amit kínálunk:

  • fiatal, dinamikus, támogató csapat
  • kulturált munkakörülmények, tervszerű munkavégzés
  • állandó továbbképzések, fejlődési lehetőség
  • nagyfokú önállóság
  • céges autó
  • versenyképes alapjövedelem és incentive juttatás

Előnyt jelent:

  • műszaki-értékesítési területen vagy CAD/CAM/PDM/PLM rendszerek értékesítésében szerzett tapasztalat
  • műszaki/ipari területen aktív kapcsolatrendszer

Munkavégzés helye: Budapest XIII.

* kötelező mezők