Rólunk

Senior ügyfélmenedzser

Az Enterprise Group az innovatív informatikai és infokommunikációs megoldások egyik vezető rendszerintegrátora,ICT üzletágába keres senior ügyfélmenedzser munkatársat.

(IT/Távközléstechnika terület, stratégiai ügyfelek kezelése)

Főbb feladatok

  • Meglévő kiemelt államigazgatási ügyfélkör (minisztériumok, országos intézmények, egyéni nagy intézmények, NISZ Zrt.) professzionális menedzselése, új partnerségek kialakítása
  • Egyedileg kijelölt versenyszférás ügyfelek menedzselése, potenciális versenyszférás ügyfelek számára a vállalat bemutatása
  • Informatikai-és telekommunikációs megoldások, szolgáltatások értékesítése
  • Ügyfél igények felismerése, felmérése és azokra megoldási javaslatok kidolgozása együttműködve a mérnökökkel, disztribútorokkal, gyártókkal, komplex lehetőségek felkínálása
  • Ügyfelekkel több döntéshozói szinten tárgyalások bonyolítása, kapcsolati háló ismerete, ápolása
  • Saját látogatási terv kidolgozása, agilis, önálló munkavégzés, heti 7-10 ügyféllátogatás megvalósítása, tudatos sales pipeline építés
  • Kiemelt gyártók termékeinek magas szintű megismerése, az ismeretek naprakészen tartása
  • A vállalat által képviselt teljes termék-és szolgáltatás portfólió képviselete
  • Ajánlatok készítése, szerződések kötése, a pozícióhoz tartozó jelentési és adminisztratív feladatok ellátása
  • Elnyert projektek figyelemmel kisérése, projekt menedzsment támogatása

Elvárások

  • IT / Telekommunikáció műszaki ismeretek (informatikai hálózatok)
  • Senior ügyfélkezelési ismeret, tárgyalástechnikai jártasság, előadókészség
  • Önállóság, magas fokú elhivatottság, eredményorientáltság
  • Tervszerű, tudatos, felelősségteljes munkavégzés
  • Kitartás, terhelhetőség, hosszabb távú stratégiai gondolkodásmód
  • Fejlődésre, tanulásra való nyitottság és elkötelezettség
  • Pozitív életszemlélet, nyitott személyiség, kreativitás, csapatjátékos attitűd
  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett min. 3 év tapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalási szintű szóbeli és írásbeli ismerete (gyártói kapcsolattartás, képzések)
  • "B" kategóriás jogosítvány

Előny jelent

  • Közbeszerzési pályázatokban való jártasság
  • Releváns kapcsolati háló
  • Sikeresen elnyert nagy/komplex projektek ismertetése

Amit kínálunk

  • Stabil, versenyképes alapjövedelem és ösztönző rendszer
  • Kiemelkedő munkakörülmények, tervszerű munkavégzés
  • Vállalati gépjármű, céges telefon, laptop biztosítása
  • Állandó továbbképzések, fejlesztések, fejlődési lehetőség
  • Nagyfokú önállóság
  • Dinamikus, összeszokott, tapasztalt, jó hangulatú csapat

Munkavégzés helye: 1138 Budapest, Váci út 117-119.

* kötelező mezők