Rólunk

Senior Frontend fejlesztő

Feladatok

  • Enterprise szintű új szoftveres üzleti megoldásokat lehetővé tevő Java alapú back-end fejlesztése.
  • Front-End oldali Unit és End-to-End tesztek írása.
  • Aktív részvétel a különböző szoftvertervezési, tesztelési és fejlesztési fázisokban.
  • Együttműködés a fejlesztőkkel agilis csapatban.

Elvárások

  • Legalább 5 év webfejlesztői tapasztalat
  • Szakirányú vagy műszaki felsőfokú végzettség
  • Magabiztos tudás modern webfejlesztés területen: Angular JS
  • Különböző eszközök és tervezési elvek ismerete (desktop, tablet, mobil)
  • UX/UI ismeret és gyakorlat
  • Jó grafikai tudás, szépérzék
  • GIT verziókövető rendszer ismerete
  • Unit tesztek ismerete
  • Scrum módszertan ismerete, agilis, proaktív hozzáállás
  • Nyitottság új területek megismeréséhez és ismeretek elsajátítására
  • Kreativitás, magas szintű önállóság, jó problémamegoldó képesség
  • Csapatszellem és precizitás

Előny

  • BI vagy energetika területű érdeklődés és ismeretek
  • Adatbázis technológiák ismerete
  • REST API fejlesztési tapasztalat
  • CI/CD ismeret és tapasztalat
  • Designer tapasztalat
  • Informatikai szakmai angol nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Home Office lehetőség, akár vidéki munkavégzéssel
  • Stabil, innovatív magyar vállalat, rugalmas, humánus munkáltatói hozzáállás
  • Érdekes, innovatív fejlesztési terület: IoT, Big Data, Ipar 4.0
  • Dinamikus és jó hangulatú csapatmunka
  • Kulturált és korszerű munkakörülmények A+ kategóriás irodaházban
  • Korszerű technikai eszközök, agilis fejlesztői környezet, tervszerű munkavégzés, közösen meghatározott célok alapján
  • Állandó továbbképzések, fejlesztések, fejlődési lehetőség
  • Segítő és támogatói légkör, csapatépítő programok
  • Versenyképes fizetés, laptop és okostelefon, adatelőfizetéssel

Lokáció

  • Budapest XIII., Váci Greens irodaház

* kötelező mezők