Rólunk

Senior Delphi fejlesztő

Az Enterprise Group az innovatív informatikai és infokommunikációs megoldások egyik vezető rendszerintegrátora, eHealth üzletágába Senior Delphi fejlesztő munkatársat keres.

Feladatok

  • Egészségügyi rendszerek fejlesztése Delphi 10.x környezetben
  • Együttműködés a tesztelő, üzemeltető és konzulens kollégákkal
  • Aktív részvétel a különböző fejlesztési, tervezési fázisokban
  • Együttműködés a fejlesztőkkel agilis csapatban
  • Folyamatos szakmai fejlődés, továbbképzés C# irányba is

Elvárások

  • Szakirányú, vagy műszaki felsőfokú végzettség
  • Legalább 5 év Delphi fejlesztői tapasztalat
  • Magabiztos SQL ismeret (MS-SQL és nyílt forráskódú adatbázismotorok)
  • Tapasztalat nagyméretű adatbázisok kezelésében
  • Agilis, proaktív hozzáállás
  • Nyitottság új ismeretek elsajátítására
  • Kreativitás, magas szintű önállóság
  • Jó analitikus és problémamegoldó képesség

Előny

  • C# nyelv ismerete, de minimum nyitottság a kombinált fejlesztési megoldásokra
  • Az egészségügy logisztikai ismerete
  • GIT verziókövető rendszer ismerete
  • Többrétegű technológiai ismeret

Kínálunk

  • Állandó továbbképzések, fejlesztések, fejlődési lehetőség
  • Dinamikus csapat
  • Kulturált és korszerű munkakörülmények
  • Home office lehetősége, illetve modern irodai környezet
  • Korszerű technikai eszközök, fejlesztői környezet
  • Tervszerű munkavégzés, közösen meghatározott célok
  • Nagyfokú önállóság
  • Versenyképes fizetés
  • Okostelefon, adatelőfizetéssel

* kötelező mezők