Rólunk

Sales- és üzletági asszisztens

Feladatok:

  • Értékesítési csapat teljes körű támogatása
  • Informatikai ajánlatok előkészítése
  • Megrendelések rögzítése, szerződések előkészítése
  • Vevői és szállítói rendelések rögzítése és nyomon követése
  • Teljesítési igazolások és számlázások teljes körű ügyintézése, felügyelete
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel
  • Partneri szerződések kezelése
  • Iratok iktatása vállalatirányítási rendszerben
  • Ügyféltörzs karbantartása
  • Üzletági adminisztrációs feladatok ellátása
  • Üzletági megbeszélésekről jegyzőkönyv készítése
  • Üzletági rendezvények szervezése, lebonyolítása
  • Üzletághoz kapcsolódó marketing feladatokban való részvétel

Elvárások

  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • Informatikai ismeretek
  • Angol középfokú nyelvtudás
  • Excel és Word magas szintű ismerete
  • Tervszerű, tudatos munkavégzés
  • Precizitás, megbízhatóság, pontosság, jó kommunikáció
  • Önállóság, pro-aktivitás
  • Felelősségtudat
  • Változások rugalmas kezelése
  • Jókedv, pozitív életszemlélet

Amit kínálunk

  • Dinamikus csapat
  • Kulturált és korszerű munkakörülmények
  • Részben otthoni munkavégzés lehetősége
  • Továbbképzések, fejlődési lehetőség
  • Rendszeres és őszinte visszajelzés az elvégzett munkáról
  • Nagyfokú önállóság
  • Versenyképes fizetés
  • Okostelefon, adatelőfizetéssel

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 5 év gyakorlat informatikai asszisztens munkakörben
  • sERPa integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Beszerzési és közbeszerzési eljárásokban való tapasztalat
  • EKR és DKÜ portálok ismerete, kezelése
  • Jogosítvány

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

* kötelező mezők