Rólunk

Recepciós/Back office asszisztens

Szakmai feladatok:

  • általános recepciós és asszisztensi feladatok ellátása
  • vendégek fogadása, eligazítása, kiszolgálása
  • központi email és telefonok fogadása angol és magyar nyelven
  • beszerzések lebonyolítása (repi étel/ital)
  • központi irodaszer rendelés
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása (tárgyaló foglalás, stb)
  • az iroda működésének biztosítása, kapcsolattartás az üzemeltetéssel
  • gépjárműparkkal kapcsolatos ügyintézés (üzemanyagkártya, biztosítás, stb.)
  • kimenő/bejövő postai levelek, küldemények kezelése (iktatás, feladás)
  • munkatársak be-és kilépésekor felmerülő feladatok ellátása
  • munkaidő nyilvántartás kezelése

Szakmai elvárások:

  • min. középfokú végzettség, felsőfokú előnyt jelent
  • középfokú angolnyelv-tudás
  • hasonló munkakörben megszerzett 1-2 éves gyakorlat előnyt jelent
  • jó számítógépes ismeretek

Személyes elvárások:

  • reprezentatív, mosolygós megjelenés (cég arca)
  • magas szintű kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • önálló munkavégzésre alkalmasság, rátermettség
  • határozott, magabiztos fellépés
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • jó szervező készség, precizitás, rugalmasság
  • jó csapatjátékos alkat, segítőkészség
  • pozitív gondolkodás, megbízhatóság
  • pro-aktivitás

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • Megújuló, összeszokott, dinamikus csapat
  • Kulturált és korszerű munkakörülmények

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció / Irodai munka
  • Recepciós

Munkavégzés helye: Enterprise Group (1138 Budapest, Váci út 117-119.)

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését és megfelel a megadott elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát a pamuki.andrea@enterprisegroup.hu email címre.

* kötelező mezők