Rólunk

Preactor konzulens

A hazai CAD/CAM/PLM piac meghatározó szereplője, az Enterprise Group, PLM csapatába keres Preactor konzulens kollégát az általa képviselt Gyártás ütemezés szoftver megoldások bevezetéséhez és támogatásához.

Feladatok:

  • az ügyfelek gyártási folyamatainak felmérése
  • az ügyfelek munkafolyamatainak implementálása az ütemező rendszerbe
  • ügyfél igényeihez igazodó megoldási javaslatok ajánlása
  • bevezetési folyamat teljeskörű dokumentálása
  • szoftvertelepítések (IT feladatok elvégzése)
  • bemutatók tartása gyártás ütemezési folyamatok témakörében
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel a bevezetésnél és támogatásnál
  • az ügyfelek betanítása, továbbképzése

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • angol nyelv kommunikáció szintű aktív ismerete írásban és szóban
  • nyitottság az új technológiák, új munkamódszerek irányában
  • önállóság, kreativitás, proaktivitás, pozitív életszemlélet
  • tervszerű, tudatos munkavégzésre törekvés
  • prezentációs gyakorlat
  • folyamat szemléletű gondolkodás
  • tanulásra való nyitottság
  • jó kommunikációs képesség
  • magas fokú elhivatottság
  • csapatmunkában való részvétel
  • MS SQL Server ismerete
  • Microsoft Office ismerete

Amit kínálunk:

  • fiatal, dinamikus, támogató csapat
  • kulturált munkakörülmények, tervszerű munkavégzés
  • állandó továbbképzések, fejlődési lehetőség
  • nagyfokú önállóság
  • versenyképes alapjövedelem és incentive juttatás
  • mobiltelefon

Előnyt jelent:

  • tapasztalat ütemező rendszerek/folyamatok bevezetésében/használatában
  • tapasztalat ERP rendszerek bevezetésében/használatában, ipari vállalatoknál
  • programozási ismeretek (SQL)

Munkavégzés helye: Budapest XIII.

* kötelező mezők