Rólunk

Marketingkommunikációs munkatárs

A hazai CAD/CAM/PLM piac meghatározó szereplője, az Enterprise Group, PLM csapatába keres digitális marketing tapasztalattal rendelkező marketingkommunikációs munkatársat

Feladatok:

  • Éves marketing- és kommunikációs terv és kapcsolódó költségvetés elkészítésében aktív részvétel.
  • Integrált marketingkommunikációs kampányok tervezésében és lebonyolításában való részvétel.
  • Ügynökségi kapcsolattartás: megbízások, briefek készítése, projektmenedzsment, riportok készítése.
  • PR és média: szakmai cikkek előkészítése a technikai támogató csapattal, médiamegjelenés tervezése. Árajánlatok bekérése. Statisztikák bekérése és elemzés készítése.
  • Levelező rendszer használata (Mailchimp): design, szövegírás, adatbázis kezelés, szegmensek kialakítása. Havi és eseti hírlevek készítése. Email kampányok statisztikájának elkészítése. Adabázis frissítés és karbantartás.
  • Webinar: regisztrációs felület elkészítése, társosztályokkal együttműködve. Elő- és utókommunikáció. Kérdőív készítés és azok elemzése. Webinar videók feltöltése és kommunikálása.
  • Microsoft Dynamics CRM adatbázis kezelése: listák, szegmensspecifikus kampányok készítése.
  • Közösségi média: posztolások megtervezése és lebonyolítása.
  • Belső kommunikációs heti hírlevél szerkesztése.
  • Weboldal: weboldalon termék- és hirdetési információk naprakészen tartása, weboldal módosítások lekövetése, ügynökséggel együtt történő módosítása.
  • Rendezvényszervezés: kiállítások, nyílt napok szervezésében, kommunikációjában és lebonyolításában aktív közreműködés.
  • Nyomtatott anyagok folyamatos frissítése és nyomtatása.
  • Pénzügyi adminisztráció: teljesítési igazolások, díjbekérők, számlák rögzítése a sERPa vállalatirányítási rendszerben.

Elvárások:

  • minimum kétéves, lehetőleg ügynökségnél digitális marketing területen szerzett tapasztalat
  • gyakorlati tapasztalat: Facebook vagy Google Ads rendszer haladó szintű ismerete
  • digitális marketing és közösségi média trendek ismerete és követése
  • angol nyelv kommunikáció szintű aktív ismerete írásban és szóban
  • nyitottság az új technológiák, új munkamódszerek irányában
  • önállóság, kreativitás, proaktivitás, pozitív életszemlélet
  • tervszerű, tudatos munkavégzésre törekvés
  • prezentációs gyakorlat és jó kommunikációs képesség
  • csapatmunkában való részvétel

Amit kínálunk:

  • fiatal, dinamikus, támogató csapat
  • kulturált munkakörülmények, tervszerű munkavégzés
  • továbbképzési és fejlődési lehetőség
  • nagyfokú önállóság, távmunka lehetősége
  • versenyképes alapjövedelem és incentive juttatás
  • laptop, mobiltelefon

Munkavégzés helye: Budapest XIII.

  • Letöltés

    * kötelező mezők