Rólunk

Marketing és ügyfélkapcsolati munkatárs

Feladatok:

    Marketing

  • Éves marketing és kommunikációs terv kialakítása
  • Marketing koncepcióink projektbe szervezésének előkészítése, kampányok szervezése
  • Külső és belső kommunikáció tervezése
  • Rendezvényeink megszervezése és lebonyolítása
  • Hírmondó nyersanyag előkészítése és a szerkesztés koordinálása, kapcsolódó adatbázisok frissítése
  • Gyártói támogatások ügyintézése (angol nyelvű felületek kezelése)
  • Termékmenedzsmenthez kapcsolódó feladatok támogatása
  • Folyamatosan futó kampányok működtetése és időszaki kampányok előkészítése
  • Online felületek frissítése (facebook, Linkedin)
  • Társadalmi felelősségvállaláshoz kötődő események szervezése
  • Rendszeres kapcsolattartás a marketing ügynökséggel
  • Vállalati arculat kialakításában való részvétel, megfelelőség biztosítása

Üzletági adminisztráció
  • HR folyamatok támogatása
  • Üzleti utazás szervezés lebonyolítás
  • Tréning szervezés lebonyolítás
  • Értekezletek szervezése, prezentációk előkészítése
  • Reprezentáció rendezvényeken

Ügyeleti hívásfogadás és adminisztráció
  • Ügyfélkapcsolattartás, bejelentések fogadása, rögzítése, kezelése munkaidőn túl (alacsony esetszám)
  • A feladatok kapcsán felmerülő folyamatos adminisztráció elvégzése
  • Riportok és statisztikák készítése, eseti jelleggel

Elvárások a betöltendő pozíció kapcsán:

  • Marketing és kommunikációs ismeretek
  • Projektmenedzsment ismeretek
  • Ügyfélkapcsolati és ügyfélkezelési ismeretek
  • MS Office eszközök magas szintű ismerete
  • Kitartás, terhelhetőség
  • Fejlődésre, tanulásra való nyitottság és elkötelezettség
  • Proaktivitás, kreativitás, jó prezentációs képesség
  • Pozitív életszemlélet, nyitott személyiség, csapatmunka igénye
  • Határozott, ápolt megjelenés
  • Angol nyelv alapszintű szóbeli és írásbeli ismerete

Előnyt jelent:

  • Online marketing ismeretek, kampánytervezési gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Stabil, versenyképes alapjövedelem és ösztönző rendszer
  • Kiemelkedő munkakörülmények, tervszerű munkavégzés
  • Céges telefon, laptop biztosítása
  • Állandó továbbképzések, fejlesztések, fejlődési lehetőség
  • Nagyfokú önállóság
  • Dinamikus, összeszokott, tapasztalt, jó hangulatú csapat

Munkavégzés helye: 1138 Budapest, Váci út 117-119.

* kötelező mezők