Rólunk

Junior projektmenedzser

Társaságunk stabil, multinacionális múlttal bíró, magyar tulajdonú vállalkozás, a hazai informatikai- és infokommunikációs megoldások egyik meghatározó szereplője. ICT üzletágunk magabiztos, proaktív munkatársat keres, JUNIOR PROJEKTMENEDZSER pozícióba informatikai és telekommunikációs területre.

Főbb feladatok:

  • Telekommunikációs projektek teljes körű lebonyolítása, projektvezetés
  • Vevői szerződések, ill. szállítórendelések teljesítésének nyomon követése, nyilvántartása, határidők
    betartatása
  • Erőforrás menedzsment, beszerzés és logisztika irányítása
  • A projektek megvalósításához kapcsolódó dokumentáció elkészítése, szakszerű és naprakész vezetése
  • Műszaki kapcsolattartás, az ügyfelek részéről jelentkező igények kezelése, megoldási javaslatok
    kidolgozása, új, kiegészítő üzleti lehetőségek feltárása
  • Vevői reklamációkezelés, változás menedzsment

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett min. 3 év tapasztalat
  • Projektmenedzsment ismeretek
  • Távközlési és IT hálózati technológiák átfogó ismerete
  • Önállóság, magas fokú elhivatottság
  • Tervszerű, tudatos munkavégzés, hosszabb távú stratégiai gondolkodás
  • Ügyfélorientáltság, kiemelkedő kapcsolatteremtő és kapcsolattartó képesség
  • Felelősségteljes, precíz munkavégzés, konfliktuskezelési képesség
  • Kitartás, terhelhetőség, hosszabb távú projektek bonyolításában való aktív részvétel
  • Fejlődésre, tanulásra való nyitottság és elkötelezettség
  • Pozitív életszemlélet, nyitott személyiség, csapatszellem
  • Angol nyelv min. középfokú szintű szóbeli és írásbeli ismerete
  • "B" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Stabil, versenyképes alapjövedelem és ösztönző rendszer
  • Kiemelkedő munkakörülmények, tervszerű munkavégzés
  • Céges telefon, laptop biztosítása
  • Állandó továbbképzések, fejlesztések, fejlődési lehetőség
  • Nagyfokú önállóság
  • Dinamikus, összeszokott, tapasztalt, jó hangulatú csapat

Munkavégzés helye: 1138 Budapest, Váci út 117-119.

* kötelező mezők