Rólunk

Gyakornoki Pozíció – Műszaki tervező területen

Társaságunk stabil, multinacionális múlttal bíró, magyar tulajdonú vállalkozás, a hazai informatikai- és infokommunikációs megoldások egyik vezető szervezte. ICT üzletágunk magabiztos, proaktív gyakornok munkatársat keres, Műszaki tervező gyakornoki munkakörbe, ahová elsősorban műszaki manager szakos és villamosmérnök hallgatók jelentkezését várjuk.

Törekszünk arra, hogy a gyakornokaink a vállalat működésének minden területén tapasztalatot tudjanak szerezni. A munkavégzés lehetőségét azonnali kezdéssel tudjuk biztosítani. Célunk, hogy a hallgatókat gyakornoki idő lejárta után tovább foglalkoztassuk, ugyanakkor hiszünk abban, hogy cégünknél elsajátított tudással lényegesen könnyebb lesz a munkaerőpiacon történő elhelyezkedés bármely más nagyvállalat esetében is.

Feladatok:

  • Termékfejlesztési és termékmenedzseri munkák támogatása
  • Műszaki tervezési feladatok támogatása, műszaki kalkulációk készítése
  • Kereskedelmi ajánlatok műszaki mellékletének összeállítása
  • IP telefon alközponti rendszerekhez kapcsolódó projekt menedzsment

Jelentkezz, ha

  • Együttműködő, nyitott személyiség vagy, akit érdekel a tervezés
  • Jól kommunikálsz és szeretsz csapatban dolgozni
  • Rugalmas vagy és szeretnéd megalapozni karriered

Előnyt jelent:

  • Ha Műszaki manager, vagy Villamosmérnök szakos hallgató vagy

Amit kínálunk

  • Felelősségteljes feladatok
  • Vállalat irányítási rendszereink megismerése, fejlesztési folyamatokba való betekintés
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Nyitott, kreativitásra ösztönző vállalati kultúra
  • Modern környezet, magas szintű technikai háttér
  • Folyamatos tréningek, képzések, fejlődési lehetőség
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok, hosszú távú lehetőség
  • Akár azonnali munkakezdés

Ha érdekel

Amennyiben szeretnél jelentkezni a meghirdetett gyakornoki lehetőségre, úgy magyar nyelvű önéletrajzodat küldd el a Juhasz.Laszlo@enterprisegroup.hu e-mail címre ’Műszaki tervező’ címmel.

* kötelező mezők