Rólunk

Gazdasági munkatárs

Az Enterprise Group az innovatív informatikai és infokommunikációs megoldások egyik vezető rendszerintegrátora Gazdasági Csoportjába keres Gazdasági munkatársat.

Feladatok:

  • vevő számlák kiállítása, postázása belföldi és külföldi partnereknek
  • szállítói számlák kontírozása, analitikus könyvelése a vállalatirányítási rendszerben
  • szerződések, megrendelések teljesítettségének nyomon követése, ellenőrzése
  • szerződések rögzítése a vállalatirányítási rendszer szerződés kezelés moduljában
  • kompenzálási javaslatok előkészítése, dokumentálása, végrehajtása
  • raktár kiadások és bevételezések analitikus rögzítése (áru és közvetített szolgáltatás)
  • leltár egyeztetése
  • készletgazdálkodás, készletfigyelés
  • havi zárásokkal kapcsolatos feladatok határidőre történő elvégzése
  • kimutatások, statisztikák készítése
  • adatszolgáltatásokban közreműködés (adatgyűjtés, szükség esetén riportok készítése)

Elvárások

  • számviteli középfokú végzettség
  • tervszerű, tudatos munkavégzésre törekvés
  • precizitás, megbízhatóság, pontosság
  • önállóság, kreativitás
  • fejlődésre, tanulásra való nyitottság

Amit kínálunk

  • dinamikus, összeszokott, tapasztalt csapat
  • kulturált és korszerű munkakörülmények
  • állandó továbbképzések, fejlődési lehetőség
  • tervszerű munkavégzés, közösen meghatározott célok
  • nagyfokú önállóság
  • versenyképes fizetés
  • okostelefon, adatelőfizetéssel

Előnyt jelent:

  • sERPa integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
  • felsőfokú szakirányú végzettség

Munkavégzés helye: Budapest XIII.

Bruttó bérigény megjelölésével várjuk az önéletrajzok beérkezését.

* kötelező mezők