Rólunk

Értékesítés támogató

Az ipari szoftverek (CAD/CAM/PLM) meghatározó hazai rendszerintegrátora
értékesítési csapatába keres jól kommunikáló, motivált értékesítés támogató munkatársat.

Feladatok:

  • proaktív rendszeres kommunikáció a meglévő ügyfelekkel, kimenő hívások kezdeményezése
  • ügyfeligények megértése és értékesítési lehetőségek beazonosítása
  • kérdések elsőkörös megválaszolása, információ nyújtás e-mailben
  • megérteni és frissen tartani a képviselt termékeket és szolgáltatásokat
  • aktuális rendezvények, oktatások ajánlása, információ küldés
  • jelenlegi ügyféladatbázisok napi szintű karbantartása (MS Dynamics-CRM)
  • új potenciális ügyfelek minősítése meglévő adatbázisból, információ rögzítés CRM rendszerbe
  • lejáró szerződések nyomon követése és adminisztrálása
  • szoros együttműködés az értékesítési menedzserekkel és a marketing team-mel

Elvárások:

  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • értékesítési orientáltság,
  • jártasság MS Office és CRM szoftverekben
  • digitális marketing eszközök ismerete
  • több éves értékesítői tapasztalat
  • nyitottság az új technológiák, új munkamódszerek irányába
  • önállóság, proaktivitás, pozitív életszemlélet
  • tervszerű, tudatos munkavégzésre való törekvés
  • magas fokú elhivatottság
  • csapatmunkában való részvétel

Amit kínálunk:

  • fiatal, dinamikus, támogató csapat
  • kulturált munkakörülmények, tervszerű munkavégzés
  • fejlődési lehetőség
  • nagyfokú önállóság, home office lehetőség
  • versenyképes alapjövedelem és incentive juttatás

Előnyt jelent:

  • műszaki-értékesítési területen vagy CAD/CAM/PDM/PLM rendszerek értékesítésében vagy
    ügyfélszolgálatban szerzett tapasztalat
  • kimenő call-centerben szerzett értékesítési tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest XIII.

* kötelező mezők