Rólunk

Alközponti hálózatok rendszermérnök

Az Enterprise Group az innovatív informatikai és infokommunikációs megoldások egyik vezető rendszerintegrátora, ICT üzletágába keres alközponti hálózatok rendszermérnök munkatársat.

Főbb feladatok

  • Alközponti hálózatok üzemeltetése, rendszeres karbantartása az ország teljes területén
  • Alközponti hálózatok és a hozzájuk kapcsolódó kiegészítő rendszerek telepítése
  • A megvalósított rendszerek dokumentációja, üzemeltetési szakaszban a változások követése
  • Műszaki kapcsolattartás, az ügyfelek részéről jelentkező igények kezelése, megoldási javaslatok kidolgozása

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett min. 3 év tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Magas szintű technológiai ismeretek az alközponti hálózatok, kollaborációs rendszerek területén
  • Önállóság, magas fokú elhivatottság
  • Tervszerű, tudatos munkavégzés, hosszabb távú stratégiai gondolkodás
  • Ügyfélorientáltság, kiemelkedő kapcsolatteremtő és kapcsolattartó képesség
  • Felelősségteljes, precíz munkavégzés, konfliktuskezelési képesség
  • Kitartás, terhelhetőség, hosszabb távú projektek bonyolításában való aktív részvétel
  • Fejlődésre, tanulásra való nyitottság és elkötelezettség
  • Pozitív életszemlélet, nyitott személyiség, csapatszellem
  • Angol nyelv min. középfokú szintű szóbeli és írásbeli ismerete
  • "B" kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Unify alközpontok üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Informatikai hálózati ismeretek

Amit kínálunk

  • Stabil, versenyképes alapjövedelem és ösztönző rendszer
  • Kiemelkedő munkakörülmények, tervszerű munkavégzés
  • Vállalati gépjármű, céges telefon, laptop biztosítása
  • Állandó továbbképzések, fejlesztések, fejlődési lehetőség
  • Nagyfokú önállóság
  • Dinamikus, összeszokott, tapasztalt, jó hangulatú csapat

Munkavégzés helye: 1138 Budapest, Váci út 117-119.

* kötelező mezők