Rólunk

Senior Ügyfélmenedzser

Társaságunk stabil, multinacionális múlttal bíró, magyar tulajdonú vállalkozás, a hazai informatikai- és infokommunikációs megoldások egyik vezető szervezete. Tudásunkat a legújabb infokommunikációs trendeket követve, valamint a telekommunikációs és informatikai technológiák összefonódásából eredő, egyre szerteágazóbb felhasználói igények szerint bővítjük, fejlesztjük. Munkatársaink a közép- és nagyvállalatok, illetve az állami intézmények komplex és egyedi igényei szerint állítják össze a speciális megoldásokat. ICT üzletágunk kereskedelmi csapatába telekommunikációs és informatikai megoldásainak értékesítéséhez keres senior ügyfélmenedzser munkatársat.

főbb FELADATOK:

  • Új ügyfelek akvirálása

  • Meglévő ügyfélkör kezelése

  • Ügyfél igények felismerése, felmérése és azokra megoldási javaslatok kidolgozása, komplex lehetőségek felkínálása

  • Ügyfelekkel több döntéshozói szinten tárgyalások bonyolítása, kapcsolati háló naprakész ismerete és ápolása

  • A vállalat által képviselt termék-és szolgáltatás portfólió képviselete

  • Informatikai-és telekommunikációs megoldások értékesítése

  • Piaci igények és ügyfélkör igényeinek folyamatos monitorozása

  • Ajánlatok készítése, szerződések kötése, a pozícióhoz tartozó jelentési és adminisztratív feladatok ellátása

  • Projektek végigkísérése

  • Alapfokú pre-sales tevékenység

ELVÁRÁSOK:

  • Hasonló munkakörben szerzett min. 3 év tapasztalat

  • Felsőfokú - lehetőleg szakirányú - végzettség

  • Jelentős ügyfélkezelési ismeret, tárgyalástechnikai jártasság

  • IT / Telco értékesítési szakmai tapasztalat

  • IT / Telco műszaki ismeretek

  • Önállóság, magas fokú elhivatottság, eredményorientáltság

  • Tervszerű, tudatos munkavégzés, hosszabb távú stratégiai gondolkodás

  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő és kapcsolattartó képesség

  • Kiváló kommunikációs és együttműködő készség

  • Felelősségteljes, precíz munkavégzés, konfliktuskezelési képesség

  • Kitartás, terhelhetőség, hosszabb távú projektek bonyolításában való aktív részvétel

  • Fejlődésre, tanulásra való nyitottság és elkötelezettség

  • Proaktivitás, kreativitás, jó prezentációs képesség

  • Pozitív életszemlélet, nyitott személyiség, csapatszellem

  • Határozott, ápolt megjelenés

  • Angol nyelv tárgyalási - min. középfokú - szintű szóbeli és írásbeli ismerete

  • "B" kategóriás jogosítvány

ELŐNYt jelent:

  • Államigazgatásban és versenyszférában szerzett releváns értékesítői tapasztalat

  • Közbeszerzési pályázatokban való otthonos ismeret

  • Meghatározó projektsikerek

  • Műszaki ismeret

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil, versenyképes alapjövedelem és ösztönző rendszer

  • Kiemelkedő munkakörülmények, tervszerű munkavégzés

  • Vállalati gépjármű, céges telefon, laptop biztosítása

  • Dinamikus, összeszokott, tapasztalt csapat

  • Állandó továbbképzések, fejlesztések, fejlődési lehetőség

  • Nagyfokú önállóság

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Informatikai értékesítő
  • Mérnök, Műszaki értékesítő

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest, 1138 Váci út 117-119.