Rólunk

Pályázati tanácsadó

Állás, munka területe(i):

  • Pályázat / Adminisztráció / Projektvezetés

Főbb feladatok, munkák:

  • Szegedi K+F projekt megvalósításával járó pályázati dokumentációs és adminisztrációs feladatok ellátása
  • Megvalósításhoz kötődő dokumentációs kötelezettségek támogatása
  • Pályázat időszaki pénzügyi elszámolásainak és beszámolóinak elkészítése
  • Szerződések, számlák ellenőrzése a pályázati megfelelőség szempontjából
  • Ellenőrzésen való részvétel
  • Pályázati hatósággal kapcsolattartás
  • Esetleges változások bejelentése, nyomon követése
  • Ad-hoc a pályázattal és annak megvalósításával összefüggő feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 3-4 év tapasztalat EU forrásokból támogatott projektek elszámolásában, követésében
  • Gazdasági területen szerzett felsőfokú képzettség
  • Elektronikus Pályázói Tájékoztató Felület (EPTK) aktív felhasználói ismerete
  • Nagyfokú kreativitás
  • Határozott fellépés, ambiciózus személyiség
  • Gyors probléma felismerő és megoldó képesség
  • Logikus, komplex gondolkodásmód
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő vállalati környezet
  • Kihívásokkal teli változatos munka, kreatív megoldások
  • Önállóság
  • Versenyképes fizetés
  • Stabil pénzügyi háttér
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Magabiztos MS Office használat
  • Középfokú angol nyelvtudás előnyt jelent

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkavégzés helye:

  • Szeged