Rólunk

Junior/Senior szoftverfejlesztő

Társaságunk stabil, multinacionális múlttal bíró, magyar tulajdonú vállalkozás, a hazai informatikai- és infokommunikációs megoldások egyik vezető szervezete. Tudásunkat a legújabb infokommunikációs trendeket követve, valamint a telekommunikációs és informatikai technológiák összefonódásából eredő, egyre szerteágazóbb felhasználói igények szerint bővítjük, fejlesztjük. Munkatársaink komplex lehetőségeket kínálva igyekeznek elérni, hogy meglévő ügyfeleink jelenlegi megoldásai minden körülmények között akadálytalanul, biztonságosan működjenek. Szakértőink nagy tapasztalattal rendelkeznek új rendszerek kialakításában, hazai és nemzetközi gyakorlati tapasztalatukkal.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés

Főbb feladatok, munkák:

  • Szegedi K+F projekt fejlesztésében való részvétel
  • Minőségi, kommentelt fejlesztői forráskód készítése
  • Közreműködés a fejlesztés különböző életfázisaiban
  • A rendszerek köré épült üzleti folyamatok megismerése
  • Üzleti logika fejlesztése
  • Csapatmunkában való aktív részvétel
  • Projektekben való részvétel, projektekkel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Az új technológiákhoz szükséges ismereteket elsajátítása (Big Data)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Többrétegű technológiai ismeret előnyt jelent
  • Releváns adatbázis kezelők ismerete
  • Folyamat szemléletű látásmód
  • Gyors probléma felismerő és megoldó képesség
  • Logikus, komplex gondolkodásmód
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Lehetőség új technológiák megismerésére és alkalmazására a gyakorlatban
  • Egyedi megoldások a szakmai fejlődésre és karrierre
  • Dinamikusan fejlődő vállalati környezet
  • Kihívásokkal teli változatos munka, kreatív megoldások
  • Önállóság
  • Versenyképes fizetés
  • Stabil pénzügyi háttér
  • Dinamikus, szakmailag felkészült, támogató csapat.
  • Rugalmas foglalkoztatási megoldások
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Fejlesztői gyakorlat előnyt jelent / 3-5 év fejlesztői gyakorlat

Szükséges nyelvtudás:

  • Középfokú angol

Munkavégzés helye:

  • Szeged