Rólunk

Junior desktop mérnök

Társaságunk stabil, multinacionális múlttal bíró, magyar tulajdonú vállalkozás, a hazai informatikai- és infokommunikációs megoldások egyik vezető szervezete. Tudásunkat a legújabb infokommunikációs trendeket követve, valamint a telekommunikációs és informatikai technológiák összefonódásából eredő, egyre szerteágazóbb felhasználói igények szerint bővítjük, fejlesztjük. Munkatársaink komplex lehetőségeket kínálva igyekeznek elérni, hogy meglévő ügyfeleink jelenlegi megoldásai minden körülmények között akadálytalanul, biztonságosan működjenek. Szakértőink nagy tapasztalattal rendelkeznek új rendszerek kialakításában, hazai és nemzetközi gyakorlati tapasztalatukkal. ICT üzletágunk műszaki csapatába 2018. februári munkakezdéssel keres

munkatársat

Főbb feladatok:

  • Felhasználók ki és beléptetése: accountok, mailboxok, dolgozói adatok feltöltése, AD kezelés, jogosultságok és távoli hozzáférések kezelése, beállítása, közös névjegyalbum és elérhetőségi lista frissítése, aláírás tábla kezelése, licencek kezelése, leendő munkakörnek megfelelő hardverek és szoftverek rendelkezésre bocsátása, konfigurálása, új felhasználónak átadáskor oktatás
  • Felhasználók napi szintű IT problémáinak, igényeinek, hibáinak, kérdéseinek megoldása, minden jellegű elektronikai eszközön
  • Belső hálózattal kapcsolatos adminisztrációs tevékenységek, jogosultság kezelés
  • Vállalatirányítási rendszerünk adminisztrációja, fejlesztése, karbantartása
  • Intranet admin feladatok ellátása és felhasználók támogatása
  • Rendezvényeken technikai felszerelés biztosítása, üzemeltetése
  • Ügyfél projektekben történő részvétel
  • Tárgyaló foglaltság kijelzők üzemeltetése, frissítése, hibaelhárítása, karbantartása
  • Guest Wifi accountok kezelése
  • ISO auditokon: MIR-KIR-IBIR és AQAP valamint EU-s pályázati ellenőrzéseken adatszolgáltatás, aktív részvétel. Ezekhez a P2M-el szoros együttműködés

Elvárások:

  • Jelentős IT / Telco műszaki ismeretek
  • Meglévő hálózati ismeretek
  • Meglévő hardver és periféria ismeretek
  • Önállóság, magas fokú elhivatottság,
  • Tervszerű, tudatos munkavégzés, hosszabb távú stratégiai gondolkodás
  • Ügyfélorientáltság, kiemelkedő kapcsolatteremtő és kapcsolattartó képesség
  • Felelősségteljes, precíz munkavégzés, konfliktuskezelési képesség
  • Kitartás, terhelhetőség, hosszabb távú projektek bonyolításában való aktív részvétel
  • Fejlődésre, tanulásra való nyitottság és elkötelezettség
  • Pozitív életszemlélet, nyitott személyiség, csapatszellem
  • Angol nyelv tárgyalási - min. középfokú - szintű szóbeli és írásbeli ismerete
  • "B" kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú - lehetőleg szakirányú - végzettség
  • Hasonló területen szerzett releváns mérnöki tapasztalat
  • Meghatározó projektsikerek

Amit kínálunk:

  • Stabil, versenyképes alapjövedelem és ösztönző rendszer
  • Kiemelkedő munkakörülmények, tervszerű munkavégzés
  • Állandó továbbképzések, fejlesztések, fejlődési lehetőség
  • Céges telefon, laptop biztosítása
  • Dinamikus, összeszokott, tapasztalt csapat
  • Nagyfokú önállóság

Munkavégzés helye:

  • 1138 Budapest, Váci út 117-119.