Rólunk

CAM Ügyféltámogató mérnök

Az Enterprise Group, az innovatív informatikai és infokommunikációs megoldások egyik vezető rendszerintegrátorának PLM Üzletága, professzionális mérnöki szolgáltatások nyújtására meglévő CAM (Edgecam, Visi, WorkNC) ügyfelei és új érdeklődői számára munkatársat keres a következő munkakörbe:

FELADATOK:

  • CAM (Edgecam, Visi, WorkNC) ügyfelek támogatása
  • CNC technológiai feladatok megoldása
  • Tanfolyamok szervezése és megtartása
  • Tanfolyami anyagok készítése vagy szakmai fordítása magyar nyelvre
  • Szoftverfelület és súgó szakmai fordítása magyar nyelvre
  • Posztprocesszor és egyéb szoftver-testreszabás: szoftverillesztés szerszámgép vezérlőhöz és felhasználói igényekhez
  • Szoftverbemutatók készítése és bemutatása
  • Iparági/partner/gyártói rendezvények látogatása
  • Prezentációk, demók tartása
  • Esetenként szakmai cikkek írása
  • Implementációban való részvétel

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség
  • Magas fokú szakmai érdeklődés
  • Önképzésre való nyitottság
  • CNC megmunkálási és CAD/CAM szoftverismeret
  • Jó szervezési, kommunikációs és kapcsolatépítési készség
  • 3D CAD/CAM gyakorlat
  • Alapfokú CNC programozási ismeretek
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

ELŐNYÖK:

  • Számítógépes programnyelvek és .NET fejlesztői környezet ismerete
  • Edgecam, Visi, WorkNC ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Kulturált és korszerű munkakörülmények
  • Változatos, sokrétű feladatok
  • Versenyképes fizetés
  • Nagyfokú önállóság
  • Pályakezdők vagy akár gyakornoki állás iránt érdeklődők jelentkezését is várjuk

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Gyártás, Termelés
  • CAD tervező, Műszaki rajzoló
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest, 1138 Váci út 117-119.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését és megfelel a megadott elvárásoknak, kérjük, kattintson ide.